Opis stanowiska:
- konstruowanie z zachowaniem założeń ideowych i budżetowych zawartych w ofercie wyrobu
- optymalizacja konstrukcji poprzez wykonanie obliczeń technicznych
- współpraca w zespole przy uzgadnianiu założeń wymiarowych, materiałów i koncepcyjnych rozwiązań
- nadzór i wykonywanie prac konstruktorskich przy produkcji, testowaniu, uruchamianiu i reklamacjach
- współpraca ze sprzedawcą przy tworzeniu ofert i projektów wstępnych

Firma oferuje:
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- ciekawą pracę nad niepowtarzalnymi projektami
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez udział w dedykowanych szkoleniach specjalistycznych
- możliwość poszerzania wiedzy inżynierskiej poprzez udział we wdrożeniach i uruchomieniach naszych urządzeń na całym świecie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość awansu zawodowego

Sposób aplikacji: Prosimy o przesłanie CV na adres: oferta4851@bdi.com.pl. Więcej na: http://www.bdi.com.pl/oferty/4977

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- wiedza w zakresie wytrzymałości materiałów, konstrukcji maszyn i materiałoznawstwa
- biegła znajomość oprogramowania AutoCAD i SoildWorks
- dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
- umiejętność pracy w zespole
- operatywność, samodzielność i zaangażowanie