Opis stanowiska:
Witam,
Poszukujemy osoby do samodzielnego zorganizowania, zarządzania i kierowania produkcją kanałów i kształtek wentylacyjnych. Firma posiada zakład produkcyjny w Szymakach (okolice Płońska) z pełnym umaszynowieniem i zapleczem socjalnym. Dysponujemy sprawdzonymi już kontaktami z dostawcami surowców (blach) oraz odbiorcami wyrobów gotowych.
Oferujemy samodzielną, twórczą pracę w dobrych warunkach lokalowych z możliwością nocowania na terenie zakładu (pokój z łazienką do dyspozycji), wynagrodzenie z udziałem w zyskach do negocjacji - możliwość wejścia do spółki jako udziałowiec (nawet bez angażowania własnych środków finansowych).
Oczekujemy kandydata z dobrą znajomością branży, umiejętnością organizowania pracy, doboru kadr i kierowania zespołem ludzkim, praktycznym doświadczeniem przy produkcji kanałów i kształtek (w tym kanałów prostokątnych), najchętniej ze znajomością programu LANTEK (oprogramowanie wycinarki plazmowej). Nie wymagamy od kandydata znajomości języków obcych ani obligatoryjnie wyższego wykształcenia - choć byłoby mile widziane.
Zainteresowanych proszę o kontakt
Pozdrawiam
M.Mozdrzewska