Opis stanowiska:

KOMPETIKA Doradztwo Personalne w imieniu swojego Klienta,
firmy działającej w zakresie instalacji,
prowadzi proces rekrutacji na stanowisko:

Kierownik budowy

MIEJSCE PRACY: Zawiercie i Gliwice
POZIOM STANOWISKA W STRUKTURZE FIRMY: specjalistyczne

RODZAJ UMOWY: umowa o pracę
CZAS PRACY: pełen etat
PROPONOWANE WYNAGRODZENIE: podstawa+premia
NARZĘDZIA PRACY: telefon, laptop, samochód

CEL STANOWISKA: koordynowanie prac budowlanych
ODPOWIEDZIALNOŚĆ: zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za nadzór budów w zakresie instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz grzewczych, a także za terminowość, jakość, koordynację i odbiory wykonywanych prac.

ZAKRES ZADAŃ:

 Przejęcie od inwestora terenu budowy
 Prowadzenie dokumentacji budowy
 Zorganizowanie budowy
 Kierowanie budową zgodnie z projektem, pozwoleniem na budowę oraz przepisami prawa
 Zakup materiału (współpraca z działem zakupów w firmie)
 Dbanie o prawidłową logistykę
 Współpraca z inspektorem nadzoru
 Rozliczanie budowy (na podstawie projektu i założonego budżetu)
 Zarządzanie podległą brygadą pracowników

Wymagania:
WYMAGANIA:
Wykształcenie: wyższe kierunkowe

Kompetencje:
 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy
 Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń
 Aktualny wpis do Izby Inżynierów Budownictwa
 Obsługa komputera, znajomość AutoCad będzie dodatkowym atutem
 Znajomość rozwiązań stosowanych w technologii instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych
 Znajomość prawa budowlanego
 Dobra umiejętność posługiwania się dokumentacją projektowo-techniczną
 Prawo jazdy kat. B
 Umiejętność organizacji pracy własnej
 Umiejętność wyznaczania i realizacji celów