Opis stanowiska:
Naszym klientem jest międzynarodowa spółka specjalizująca się w projektowaniu, wykonawstwie oraz serwisie instalacji chłodniczych. Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik Serwisu

(miejsce pracy: Wrocław)

Zakres obowiązków:
Kreowanie oraz wdrażanie strategii działania serwisu w obszarze Polski.
Wsparcie dla regionalnych oddziałów serwisu (trzy podległe oddziały).
Regularne kontakty z klientami pod kątem bieżących zagadnień technicznych.
Prowadzenie rekrutacji inżynierów serwisu.
Rozwiązywanie nietypowych zagadnień technicznych z obszaru chłodnictwa.
Odpowiedzialność za terminową realizację prowadzonych usług.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane z zakresu chłodnictwa, automatyki, elektryki lub pokrewne.
Mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
Minimum kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu serwisem instalacji chłodniczych.
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.
Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
Dużą samodzielność oraz udział w podejmowaniu kluczowych decyzji.
Narzędzia pracy łącznie z samochodem.