Opis stanowiska:
Naszym klientem jest międzynarodowy, renomowany producent urządzeń HVAC&R.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Produktu – Klimakonwektory.
Nr ref. 57/KPK/PAPL

Zakres obowiązków:

• Organizacja współpracy biznesowo-handlowej z jednym z czołowych producentów urządzeń HVAC&R w zakresie klimakonwektorów.
• Wprowadzanie na rynek nowych produktów.
• Koordynacja zamówień i stały kontakt z zagranicznym zakładem produkcyjnym w języku angielskim.
• Nadzór nad prawidłowym tłumaczeniem dokumentacji technicznej oferowanych rozwiązań.
• Koordynacja działań marketingowych, w tym prowadzenie strony internetowej produktu.
• Udział w szkoleniach i spotkaniach branżowych.
• Organizacja procesu logistycznego oraz gospodarki magazynowej.

Wymagania:

• Dobra znajomość zagadnień technicznych z obszaru urządzeń oraz instalacji HVAC&R.
• Wykształcenie wyższe techniczne obszaru inżynierii środowiska lub pokrewne.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
• Prawo jazdy kat. „B”.

Firma Oferuje:

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji.
• Narzędzia pracy wliczając samochód.
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@dth-selection.pl