Opis stanowiska:
Naszym Klientem jest dostawca kompletnych usług konserwacyjnych i serwisowych w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Do nowo otworzonego oddziału serwisu poszukujemy:

Zakres obowiązków:
- koordynowanie pracy oddziału serwisu,
- wsparcie merytoryczne/techniczne dla podległego zespołu (ok 6 osób),
- doradztwo techniczne w zakresie urządzeń/rozwiązań technicznych oferowanych przez firmę,
- rozliczanie pracy podległego zespołu,
- odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie okresowych przeglądów i napraw instalacji freonowych,
- udział w uruchamianiu systemów klimatyzacji precyzyjnej,
- serwisowanie freonowych instalacji chłodniczych, agregatów chłodniczych.

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie wyższe techniczne z zakresu HVACR,
- mile widziane doświadczenie w koordynowaniu grupy serwisu,
- co najmniej 4 letnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń/układów chłodniczych oraz klimatyzacyjnych,
- mile widziane uprawnienia energetyczne SIMP lub SEP,
- mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
- certyfikat uprawniający do pracy z substancjami kontrolowanymi,
- prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę adekwatne do doświadczenia,
- narzędzia pracy wliczając samochód,
- szkolenia.