Opis stanowiska:
Organizacja pracy w oddziale oraz realizacja zadań zgodnie z polityką handlową Spółki;

Rozwój rynku sprzedaży znajdujących się w ofercie Spółki, odpowiedzialność za wyniki sprzedaży w regionie;

Dbałość o dobre relacje z klientami, oraz dobre imię Spółki;

Ofertowanie i dobór urządzeń;

Doradztwo techniczne, pozyskanie nowych klientów i utrzymanie z nimi długotrwałych relacji;

Wymagania:
Znajomość rynku chłodniczego w regionie i w Polsce;

Umiejętności w zakresie organizacji i zarządzania;

Doświadczenie w branży:

Prawo jazdy kat. B;

Kreatywność, samodzielność i szybkość działania nakierowana na realizację celów;

Wysokie poczucie odpowiedzialności;

Umiejętność pracy zespołowej;

Lojalność i rzetelność;

Asertywność;

Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami oraz ukierunkowanie na sprzedaż;

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

Rozwój zawodowy;

Szkolenia w kraju i za granicą;

Nowoczesne narzędzia pracy ( samochód, telefon komórkowy, laptop);

Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia;

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres praca@alfaco.pl