Wymagania:
KLIMA NORD Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownika Budowy-Instalacje Sanitarne
Zakres obowiązków:
- planowanie, koordynacja i nadzór nad pracami budowlanymi
- planowanie przepływów pracowników, narzędzi i środków transportu między projektami
budowlanymi
- nadzór i koordynacja pracy poszczególnych brygad budowlanych
- współpraca z projektantami i podwykonawcami
- prowadzenie dokumentacji budowy
- analiza i określenie zakresu prac niezbędnych do wykonywania planowanych inwestycji
- nadzór i kontrola zużycia materiałów w/g założeń kosztorysowych
- nadzór nad wydajnością prac oraz utrzymaniem zaplanowanych norm i wydajności
- praca również w delegacjach
Wymagania
- wykształcenie wyższe
- uprawnienia budowlane
- minimum 3 lata doświadczenia w kierowaniu pracami na budowie
- dobra znajomość zagadnień dotyczących urządzeń oraz systemów wentylacyjnych i
klimatyzacyjnych
- praktyczna znajomość oraz umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność, samodzielność
- prawo jazdy kat. B
- dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z uwzględnieniem historii doświadczenia zawodowego oraz kserokopie posiadanych, uprawnień na adres: przemyslaw.soloch@klima-nord.pl
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)