Wymagania:
Firma Profasnet Doradztwo Personalne, dla swojego klienta, jednego z największych w Polsce producentów narzędzi, poszukuje
KIEROWNIKA SPRZEDAŻY
Numer ref.: KS/K/SL
Miejsce pracy: woj. śląskie
Zakres obowiązków:
- Zarządzanie zespołem sprzedażowym (dział sprzedaży krajowej i dział eksportu)
- Obsługa i pozyskiwanie kluczowych klientów krajowych i zagranicznych
- Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
- Koordynacja wszystkich działań wspierających sprzedaż
- Współpraca z innymi działami firmy
Firma oferuje:
- Odpowiedzialne stanowisko w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego w multikulturowym środowisku
- Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
- Wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od realizacji zadań
Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres email: anita.koczerska@profasnet.pl .
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Zapewniamy całkowitą poufność podczas procesu rekrutacji.