Wymagania:
Proszę o konkretne propozycje na stanowisko "kierownik serwisu klimatyzacji"
WYMAGANIA:
- wyształcenie średnie lub wyższe techniczne - kierunkowe,
- dobra znajomość zagadnień związanych z serwisem urządzeń i układów klimatyzacyjnych i chłodniczych oraz automatyki,
- dobra znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji i chłodnictwa,
- umiejętność sporządzania ofert handlowych oraz negocjacji umów serwisowych,
- umiejętności organizacyjne - zarządzanie zespołem serwisowym,
- samodzielność, komunikatywność i konsekwencja w działaniu,
- umiejętność obsługi komputera (MS Office),
- prawo jazdy kat. B.,
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
PREFEROWANA FORMA RERUTACJI PRZEZ FIRMĘ:
1.WERYFIKACJA UPROSZCZONA:
życiory + list motywacyjny Z OCZEKIWANYMI ZAROBKAMI NETTO
2.WERSYFIKCAJA ZŁOŻONA:
życiorys + list motywacyjny + rekrutacja przez psychologów pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- obsługa klientów związanych z umową
- pozyskiwanie nowych zleceń i koordynacja prac montażowych w zakresie instalacji klimatyzacji
- weryfikacja, wycena i podpisywanie umów dot. nowych instalacji i systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
- naprawy urządzeń
- koordynacja i prowadzenie prac serwisowych i naprawczych
- kalendarz prac i usług serwisowych
ZAPEWNIAMY:
- umowę o pracę
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
- dobre warunki pracy i płacy,
- pojazd firmowy /z monitoringiem GPS/,
- telefon komórkowy firmowy w ramach wykonywanych zadań,
Zapraszmy myslących, ambitnych, uczciwych i zaradnych kandydatów.
CWANIAKOM, KOMBINATOROM, MALWERSANTOM, SZALEŃCOM, OBIBOKOM I LENIOM DZIEKUJEMY.
Oferujemy uczciwą płacę za prawdziwą pracę.
TWÓJ WYBÓR - NASZA FIRMA.