Opis stanowiska:
- Wsparcie/doradztwo techniczne dla klientów krajowych i zagranicznych.
- Przygotowywanie i monitorowanie ofert
- Dobór urządzeń standardowych z oferty oraz urządzeń w wykonaniu niestandardowym
- Przygotowanie specyfikacji technicznej urządzeń niestandardowych
- Współpraca z Działem Konstrukcyjnym
- Monitorowanie i analiza rynku branży wentylacyjnej
- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Wymagania:
- Wysoka kultura osobista, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktu, rzetelność, dokładność, systematyczność, konsekwencja i skuteczność w działaniu, inicjatywa-kreatywność;
- Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu,
- Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
- Umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretacja warunków technicznych i norm,
- Znajomość nowoczesnych narzędzi inżynierskich, w tym oprogramowania do modelowania bryłowego np. Inventor, Ansys, AutoCad itp.,
- Mile widziana wiedza związana z wentylatorami i wentylacją oraz Systemem Zapewnienia Jakości ISO

Firma oferuje:

- Umowa o pracę na czas nieokreślony,
- Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Profesjonalne narzędzia do pracy,
- Szkolenia specjalistyczne i naukę języka angielskiego,
- Możliwość podwyższania kwalifikacji.

Aplikacje, CV i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres
rekrutacja.dt@venture.pl

Nr Ref. VIK-DT-02