Opis stanowiska:
Naszym klientem jest dystrybutor systemów klimatyzacji i wentylacji. W związku z rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds Wsparcia Sprzedaży i Marketingu

Zakres obowiązków:
- sporządzanie ofert techniczno - handlowych,
- prowadzenie doborów technicznych urządzeń do prowadzonych projektów,
- wsparcie działu handlowego,
- udział w opracowywaniu strategii marketingowych dla określonej grupy produktów,
- kontakt z producentami urządzeń pod kątem pozyskiwania materiałów marketingowych (w języku angielskim),
- współpraca z mediami branżowymi z obszaru HVAC,
- analiza działań konkurencji,
- przygotowywanie prezentacji/analiz na potrzeby działu handlowego,
- przygotowywanie udziału firmy w wydarzeniach branżowych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, techniczne z zakresu inżynierii środowiska lub pokrewne,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- doświadczenie w przygotowywaniu ofert techniczno - handlowych/doborów urządzeń w branży HVAC&R,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Firma zapewnia:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl .