Opis stanowiska:
DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarze technical sales & engineering.

Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca zaawansowanych rozwiązań technologicznych z obszaru HVAC&R. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży
Nr Ref.: 09/01/IS

Zakres obowiązków:
- Bieżące wsparcie klientów w obszarze całej Polski w zakresie projektowania instalacji klimatyzacyjnych.
- Systematyczne kontakty z klientami (biura projektowe, firmy instalacyjne, generalni wykonawcy).
- Doradztwo techniczne w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych.
- Prowadzenie negocjacji cenowych.
- Odpowiedzialność za realizację założonych planów biznesowych.
- Udział w targach i wydarzeniach branżowych.
- Raportowanie wyników.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, techniczne, w obszarze inżynierii środowiska lub pokrewne.
- Doświadczenie w sprzedaży lub projektowaniu w branży HVACR.
- Prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność do podróży służbowych.

Firma oferuje:
- Atrakcyjne/konkurencyjne warunki zatrudnienia w ramach międzynarodowej organizacji (umowa o pracę + premie/prowizje)
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji branżowych.
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z odpowiedniej klasy samochodem.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl