Opis stanowiska:
Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca rozwiązań technicznych z zakresu instalacji chłodnictwa przemysłowego (projektowanie, dostawca urządzeń, montaż, serwis). Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży
(miejsce pracy: Home Office/dowolnie).

Zakres obowiązków:
- doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez firmę rozwiązań technicznych (instalacje freonowe, amoniakalne),
- prowadzenie negocjacji handlowych,
- przeprowadzanie doborów technicznych,
- analiza rynku oraz konkurencji.

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe, techniczne,
- znajomość instalacji chłodnictwa przemysłowego/freonowego, mile widziana znajomość instalacji amoniakalnych,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży systemów/urządzeń do przemysłu,
- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Firma zapewnia:
- wszelkie narzędzia pracy wliczając samochód,
- konkurencyjne, atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę wzbogacone o system premiowy,
- liczne szkolenia techniczne, możliwość pogłębienia wiedzy z obszaru chłodnictwa przemysłowego.