Opis stanowiska:
W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i managerów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w zapewnianiu zaopatrzenia technicznego dla przedsiębiorstw związanych z chłodnictwem i klimatyzacją, poszukujemy pracownika na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY
BRANŻA CHŁODNICZA
Warszawa
Nr ref. SS/Waw/11

Zakres obowiązków:

- Realizacja planów sprzedażowych oddziałowych i indywidualnych,
- Obsługa i pozyskiwanie klientów,
- Przygotowywanie ofert,
- Realizacja wyznaczonych, kwartalnych planów obrotu (oddziałowych i indywidualnych).

Wymagania:
Wymagania wobec kandydatów:

- Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży chłodniczej,
- Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji z klientami,
- Wiedza techniczna z zakresu chłodnictwa,
- Nastawienie na realizację celów, zdolności organizacyjne,
- Znajomość pakietu MS Office,
- Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- Znajomość programów AXAPTA.