Opis stanowiska:
Obecnie dla jednego z naszych Klientów – renomowanej, międzynarodowej firmy z branży techniki grzewczej oraz systemów klimatyzacji i wentylacji– poszukujemy ambitnych, sumiennych, odpowiedzialnych, energicznych i otwartych na ludzi Kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER SPRZEDAŻY
Nr ref.: MB/ISW/02/11
Miejsce pracy: Opolszczyzna / Dolny Śląsk / home office

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo techniczne w zakresie produktów oferowanych przez firmę (technika grzewcza, systemy wentylacji i klimatyzacji) oraz za pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych. Będzie współpracowała z dotychczasowymi Klientami firmy na terenie Dolnego Śląska i Opolszczyzny, a także nawiązywała relacje z nowymi partnerami biznesowymi. Ponadto będzie odpowiedzialna za przygotowywanie ofert, negocjacje warunków współpracy, analizę rynku oraz reprezentowanie firmy podczas targów branżowych.

Oferujemy:
• stabilne i konkurencyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
• fachowe wsparcie i możliwość rozwoju zawodowego
• interesującą pracę w młodym zespole w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej, dla której wartością nadrzędną jest rozwijanie potencjału swoich pracowników
• wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:
szeroka wiedza techniczna
znajomość programu AutoCad
umiejętność nawiązywania relacji biznesowych