Opis stanowiska:
Grupa ITC obecnie poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko;
Inżynier Sprzedaży (Lublin) - praca w terenie, odwiedzanie budowy, klientów.

Główne obowiązki:

• Sprzedaż artykułów instalacyjnych
• Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
• Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami (wizyty u klientów)
• Pozyskiwanie nowych klientów

Oczekiwania:
• Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
• Dobra znajomość produktów z branży instalacyjnej, sanitarnej oraz grzewczej
• Znajomość firm wykonawczych w woj. lubelskim
• Prawo jazdy kat. B
• Komunikatywność
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Rzetelność w wykonywanych obowiązkach

Firma oferuje:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Samodzielność w realizowanych zadaniach
• Niezbędne narzędzia pracy
• Szkolenia

Aplikacje zawierające CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać na adres:

marta.tyc@itcgrupa.pl

w temacie wiadomości podając numer referencyjny ogłoszenia - 10/09/IS

W związku z wymogami stanowiska kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)"