Opis stanowiska:
Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) oferuje specjalistyczne i profesjonalne usługi w zakresie doradztwa i outsourcingu personalnego. Zajmujemy się pozyskiwaniem pracowników na pojedyncze stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz rekrutacją całych zespołów projektowych. W praktykach biznesowych ściśle przestrzegamy rygorystycznych wymagań branżowych, prawa pracy i standardów etyki, co potwierdzają liczne akredytacje i wyniki audytów jakości.

W tej chwili dla naszego klienta, międzynarodowego koncerny dostarczającego produkty oraz usługi dotyczące klimatyzacji precyzyjnej oraz systemów zasilania gwarantowanego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Serwisu - Chillery (klimatyzacja precyzyjna)
Nr Ref IS/10/KXB

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie uruchomień nowych urządzeń,

• Prowadzenie dokumentacji po wykonawczej,

• Wykonywanie konserwacji i napraw urządzeń klimatyzacji precyzyjnej

• Wykonywanie cyklicznych przeglądów urządzeń klimatyzacji,

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne kierunkowe (chłodnictwo i klimatyzacja),

• Czynne prawo jazdy kategorii B,

• Uprawnienia SEP do 1kV,

• Doświadczenie z zakresie obsługi serwisowej urządzeń typu chiller.

• Znajomość zagadnień automatyki sterowania.

• Biegła znajomość zagadnień technicznych z zakresu urządzeń chłodniczych dla przemysłu

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym odbywanie szkoleń w fabryce oraz umiejętność czytania dokumentacji.

• Wysoka dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie Polski oraz poza granicami kraju.

• Preferowane cechy osobowości: dokładność, sumienność, determinacja w dążeniu do celu, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowym koncernie, w zespole osób aktywnych, profesjonalistów w swojej branży.

• Pracę w przyjaznym zespole.

• Samochód służbowy.

Prosimy o przesyłane cv na adres rekrutacja@omegaresource.pl w tytule wiadomości prosimy o zamieszczanie nr ref.