Opis stanowiska:
W imieniu naszego Klienta-firmy wykonawczej z sektora instalacji HVACR, obecnej na rynku od 6 lat, poszukujemy energicznej i samodzielnej osoby, gotowej pracować na stanowisku: Inżynier Budowy Robót Sanitarnych.

Zakres obowiązków:

* Analiza dokumentacji projektowej pod kątem jej przydatności do celów wykonawczych.
* Analiza dokumentacji projektowej pod kątem zamówień materiałowych, dokonywanie zamówień materiałowych.
* Udział w procesie realizacji poprzez nadzór nad powierzonymi odcinkami prac), we współpracy z Kierownikiem Robót i Kierownikiem Kontraktu.
* Nadzór nad firmami podwykonawczymi i koordynacja ich prac z pozostałymi branżami
* Udział w koordynacjach międzybranżowych
* Prowadzenie odbiorów z przedstawicielami Generalnego Wykonawcy i Inwestora

Oferujemy:

* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
* Szerokie możliwości rozwoju zawodowego związane z rozwojem i firmy i zależne od zaangażowania.
* Potrzebne narzędzia pracy.
* Odbycie praktyki zawodowej umożliwiającej zdobycie uprawnień wykonawczych.

Wymagania:
* Znajomość obsługi MS OFFICE (Word, Excel, Power Point)

* Podstawowa znajomość Auto Cad (czytanie dokumentacji, wykonywanie obmiarów).

* Podstawowa znajomość programu Norma PRO

* Dyspozycyjność (gotowość do wykonywania pracy na terenie całego kraju)

* Prawo jazdy kat. B

* Umiejętność pracy przy kilku projektach jednocześnie

* Komunikatywność

* Odpowiedzialność

* Dokładność, sumienność