Wymagania:
PGB Human Resources
ul. Składowa 5,budynek B,
61-888 Poznań
Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji pracowników - certyfikat 3560/2. Dla naszego Klienta - ogólnopolskiego lidera technologii oczyszczania i usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń ze ścieków, poszukujemy osób na stanowisko:
HANDLOWIEC/ DORADCA TECHNICZNY
Miejsce Pracy: Warszawa
Nr ref. HAN-TECH/WAW
Obowiązki:
-pozyskiwanie oraz obsługa nowych klientów firmy
-rozwój współpracy z biurami projektowymi i stałymi klientami firmy
-organizacja i udział w działaniach marketingowych (targi, seminaria)
-nadzór nad realizacją zleceń
Oferujemy:
-możliwość uzyskania prowizji od zysku wypracowanego przez cały zespół
-regularność i terminowość wypłat
-praca w ciekawym, bardzo profesjonalnym zespole
-imprezy integracyjne, indywidualne podejście do natężenia pracy pracownika
-elastyczne godziny pracy
-szkolenie z zastosowania i montażu pomp ciepła (szkolenie w Niemczech)
-laptop, komórka, samochód
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: a.kosinska@pgbhr.com w treści maila wpisując nr ref.: HAN-TECH/WAW, bądź kontaktować się telefonicznie z Agnieszką Kosińską pod nr tel. 061 853 31 41.