Opis stanowiska:
Grupa ITC obecnie poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko:
Handlowiec (Lublin)

Główne obowiązki:

• Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
• Sprzedaż artykułów instalacyjnych
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Realizacja zamówień

Oczekiwania:

• Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość produktów z branży instalacyjnej, sanitarnej oraz grzewczej
• Komunikatywność
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Rzetelność w wykonywanych obowiązkach

Firma oferuje:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Samodzielność w realizowanych zadaniach
• Niezbędne narzędzia pracy
• Szkolenia

Aplikacje zawierające CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać na adres:

marta.tyc@itcgrupa.pl

w temacie wiadomości podając numer referencyjny ogłoszenia - 10/09/H

W związku z wymogami stanowiska kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)"