Wymagania:
Rekrutację prowadzimy dla cenionej, międzynarodowej i doskonale rozpoznawalnej firmy, specjalizującej się w projektowaniu i kompleksowym wykonawstwie systemów wentylacji, ogrzewnictwa, klimatyzacji, instalacji przemysłowych itp.
Obowiązki na stanowisku pracy:
▪ analiza warunków i oczekiwań inwestora
▪ opracowanie koncepcji technicznej w zakresie zewnętrznych sieci wod-kan lub instalacji przemysłowych
▪ przygotowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej
Od kandydatów oczekujemy:
▪ wykształcenia wyższego technicznego (mile widziana specjalność: inżynieria środowiska, budownictwo lądowe, melioracja itp.)
▪ min. 2-letnigo doświadczenia na podobnym stanowisku pracy (mile widziane projekty o wartości min. 20 mln zł)
▪ uprawnień bez ograniczeń do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
▪ biegłej obsługi programów wspomagających projektowanie (aplikacje CAD)
▪ umiejętności pracy w zespole i przekazywania wiedzy
Oferujemy:
▪ możliwość realizacji złożonych projektów w gronie profesjonalistów
▪ pracę w bardzo stabilnej i renomowanej firmie na bardzo wysokim stanowisku
▪ doskonałe możliwości zaspokojenia ambicji zawodowych
▪ możliwość poszerzenia umiejętności i kompetencji
▪ profesjonalne narzędzia pracy
▪ atrakcyjny system wynagradzania
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:
hr@biurodoradcze.pl
lub listownie, na adres:
BIURO DORADCZE
skrytka pocztowa nr 13
60-977 Poznań 49
Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie - tel. 601 562 134
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)".