Opis stanowiska:
Miejsce wykonywania pracy: województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
Lokalizacja biura: Chwaszczyno k. Gdyni

ofertowanie i sprzedaż urządzeń i akcesoriów będących w programie sprzedaży Firmy
doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych produktów
nawiązywanie kontaktów i organizacja współpracy z Klientami i Partnerami handlowymi
pozyskiwanie nowych Klientów
uczestnictwo w targach branżowych i szkoleniach na terenie kraju i za granicą
prowadzenie działań informacyjno-marketingowych dotyczących oferowanych produktów
organizacja i prowadzanie seminariów szkoleniowych dla Klientów

Wymagania:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
dobra znajomość rynku lokalnego
umiejętność obsługi komputera (pakiet biurowy)
prawo jazdy kategorii B
gotowość do odbywania podróży służbowych
komunikatywność
nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z Klientami
wysoka kultura osobista
efektywna samoorganizacja pracy
umiejętność pracy w zespole
zdolności handlowe i negocjacyjne

Osoba kontaktowa: Wojciech Marcinkowski

Wszystkie osoby, które chcą dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres:

Rosenberg Klima Polska sp. z o.o.
ul. Sękocińska 38
Wolica k. Warszawy
05-830 Nadarzyn

lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: praca@rosenberg.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.