Wymagania:
Obowiązki:
- pozyskiwanie informacji o prowadzonych i istniejących inwestycjach budowlanych;
- docieranie do osób decydujących i prezentacja oferty;
- budowanie długofalowych relacji z Klientami;
- współpraca z inwestorami, firmami projektowymi i budowlanymi;
- realizacja planów sprzedaży na podległym terenie;
- przeliczanie i dobory urządzeń w fazie ofertowania i prezentacji;
- przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji;
- monitoring działań konkurencji;
- organizacja i prowadzenie szkoleń produktowych dla Klientów;
- działania marketingowe
Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (wentylacja, chłodnictwo) lub też doświadczenie w tej branży gwarantujące niezbędną wiedzę merytoryczną;
- min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu procesu sprzedaży;
- KOMUNIKATYWNA znajomość języka angielskiego;
- znajomość lokalnego rynku inwestycji;
- dyspozycyjność;
- komunikatywność;
- samodzielność;
- dobra organizacja czasu pracy;
- orientacja na cel;
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię kwartalną;
- pakiet szkoleń branżowych oraz miękkich;
- jasno określone warunki zatrudnienia oraz ścieżkę kariery
Proszę kierować CV pod adres k.mianowany@pgbhr.com lub s.kriger@pgbhr.com
PGB Human Resources
ul. Składowa 5, budynek B
61-888 Poznań
tel.: 509 516 365
tel.: 61 85 33 141
fax: 61 85 33 143
www.pgbhr.com
agencja doradztwa personalnego - certyfikat nr 3560/2
agencja pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej - certyfikat nr 3560/1a
agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich - certyfikat nr 3560/1b
agencja pracy tymczasowej - certyfikat nr 3560/3
agencja poradnictwa zawodowego - certyfikat nr 3560/4