Opis stanowiska:
Naszym klientem jest ogólnopolski dostawca urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy
(Home Office - dolnośląskie, opolskie)

Zakres obowiązków:
- systematyczne kontakty z klientami i budowanie sieci dystrybucji
- doradztwo techniczne w zakresie oferty firmy, głównie urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne,
- budowanie trwałych relacji biznesowych,
- kontakty z biurami projektowymi, firmami wykonawczymi, inwestorami pod kątem oferty firmy,
- prowadzenie negocjacji handlowych,
- realizacja założeń budżetowych.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży w branży HVAC lub pokrewne,
- preferowane wykształcenie wyższe, techniczne,
- gotowość do podróży służbowych,
- łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
- prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:
- konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
- narzędzia pracy wliczając samochód,
- dużą samodzielność,

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl