Opis stanowiska:
Naszym klientem jest dostawca rozwiązań technicznych z obszaru chłodnictwa i klimatyzacji. Jest to spółka z kapitałem zagranicznym o stabilnej pozycji na polskim rynku. Szukamy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy
(miejsce pracy: Trójmiasto)

Zakres obowiązków:
- regularne kontakty z klientami, głównie firmami instalacyjnymi z obszaru chłodnictwa i klimatyzacji,
- doradztwo techniczne w zakresie oferty firmy,
- raportowanie wyników,
- budowanie trwałych i długofalowych relacji biznesowych z klientami,
- wydawanie towaru.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne w obszarze inżynierii środowiska lub pokrewne,
- praktyczna znajomość zagadnień z dziedziny chłodnictwa i klimatyzacji,
- mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym,
- prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy branżowej,
- możliwość dalszego rozwoju wiedzy branżowej,
- wszelkie narzędzia pracy,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl