Opis stanowiska:
Naszym klientem jest międzynarodowy dystrybutor komponentów do chłodnictwa i urządzeń klimatyzacyjnych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy
(miejsce pracy: Wrocław)

Zakres obowiązków:
- Systematyczne kontakty z klientami, głównie firmami instalacyjnymi w obszarze województwa dolnośląskiego.
- Doradztwo techniczne w zakresie komponentów chłodniczych, urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych.
- Sporządzanie doborów technicznych i ofert handlowych.
- Analiza działań firm konkurencyjnych.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w obszarze chłodnictwa lub pokrewne.
- Doświadczenie w branży chłodniczej lub klimatyzacyjnej (mile widziane w sprzedaży).
- Prawo jazdy kat. B.

Firma zapewnia:
- Konkurencyjne wynagrodzenie w opraciu o umowę o pracę, powiększone o system premiowy.
- Wszelkie narzędzia pracy.
- Możliwość udziału w branżowych szkoleniach technicznych.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl