Opis stanowiska:
W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i managerów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w zapewnianiu zaopatrzenia technicznego dla przedsiębiorstw związanych z chłodnictwem i klimatyzacją, poszukujemy pracownika na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY HVAC&R
Woj. śląskie
Nr ref. DTH/SL/11

Zakres obowiązków:

- Realizacja planów sprzedażowych,
- Aktywne pozyskiwanie klientów w danym regionie,
- Realizacja wyznaczonych, kwartalnych planów obrotu.

Wymagania:
- Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku handlowym w branży HVAC&R,
- Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji z klientami,
- Wiedza techniczna z zakresu klimatyzacji/wentylacji/chłodnictwa,
- Nastawienie na realizację celów, zdolności organizacyjne,
- Dyspozycyjność do pracy w terenie,
- Znajomość pakietu MS Office,
- Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- Znajomość programów AXAPTA.