Opis stanowiska:
Naszym klientem jest czołowy, międzynarodowy producent z branży wentylacyjnej. Jest to spółka z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. W związku z rozwojem swoich struktur poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy
(miejsce pracy - Warszawa)

Zakres obowiązków:
- Systematyczne kontakty z klientami (producenci urządzeń, dystrybutorzy).
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych.
- Sporządzanie ofert techniczno - handlowych i doborów urządzeń.
- Kontakt z zagraniczną centralą spółki odnośnie specyfikacji technicznej urządzeń.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne - z obszaru HVAC lub pokrewne.
- Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
- Doświadczenie w sprzedaży w obszarze HVAC - najlepiej wentylacji.
- Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych.

Firma zapewnia:
- Atrakcyjne/konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
- Pakiet szkoleń wdrażających (również zagranicznych).
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.

Zachęcam do przesłania CV na adres: t.malagowski@dth-selection.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.