Opis stanowiska:
Intensywnie się rozwijamy i potrzebujemy osób, które razem z nami będą współtworzyły nasz sukces. Aktualnie poszukujemy doradcy klienta, który nawiązując współpracę z nowymi klientami, rozbuduje portfolio realizacji firmy, a jednocześnie pomoże nam stworzyć sprawnie działający Dział Handlowy. Poszukujemy osób aktywnych i z inicjatywą, które mają ambicje i predyspozycje, by docelowo stanąć na czele Działu Handlowego.

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ BĘDZIE NALEŻAŁO:
- nawiązywanie i budowanie relacji z klientami oraz pozyskiwanie nowych zleceń
- dobór urządzeń i doradztwo techniczne dla klientów,
- przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów sprzedażowych i negocjacji,
- współpraca z zespołem serwisowo - montażowym,

Wymagania:
OCZEKUJEMY:
- praktycznej wiedzy z zakresu chłodnictwa i wentylacji, wykształcenie wyższe techniczne mile widziane (lub w trakcie studiów)
- umiejętności sprzedażowych, komunikacyjnych i negocjacyjnych; mile widziane szkolenia z tego zakresu
- inicjatywy, samodzielności i doskonałej organizacji pracy nastawionej na skuteczność
- doświadczenie w sprzedaży w branży HVACR będzie mile widziane
- prawo jazdy kat. B
- znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

OFERUJEMY:
- pracę w ramach umowy o pracę oraz system prowizyjny
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania kompetencji