Wymagania:
Opis Stanowiska:
Osoba zatrudniona na tej pozycji będzie odpowiedzialna za sprzedaż poprzez kanał B2B oraz doradztwo techniczne, obsługę posprzedażną klientów firmowych i instytucjonalnych w powierzonym obszarze działania.
Oczekiwania :
-Miejsce stałego zamieszkania na terenie województwa śląskiego.
-Posiadanie prawa jazdy kategorii B, biegła znajomość programów MS Oficce / Word, Excel / oraz umiejętność korzystania z zasobów Internetu
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność i gotowość do pracy w terenie
-Umiejętność skutecznej sprzedaży produktów i rozwiązań oferowanych przez ANG oraz budowa długotrwałych relacji biznesowych zorientowanych na satysfakcję klienta i firmy.
-Minimum wykształcenie średnie
-Wysoka kultura osobista, uczciwość, rzetelność i obowiązkowość.
-Znajomość branży wentylacyjnej lub klimatyzacyjnej będzie dodatkowym atutem, nie jest jednak warunkiem koniecznym.
-realizacja założonych celów sprzedażowych w zarządzanym terenie.
Oferta:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
-Samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer przenośny wraz z mobilnym łączem do Internetu - jako narzędzia pracy
-przejrzysty, prosty i wysoce motywacyjny system prowizyjny
-cykl szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez dostawców sprzętu
-Bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie przełożonych w adaptacji i realizacji celów firmy
-możliwość rozwoju zawodowego i budowania ścieżki kariery
Oferty w postaci CV, ze zdjęciem i listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres : praca@ang.com.pl, a w temacie prosimy o umieszczenie słowa : Praca ANG
Za niezbędne do włączenia Państwa Aplikacji w proces rekrutacyjny uważamy umieszczenie w CV następującej klauzuli:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez firmę ANG Wentylacja sp. Z o.o. z siedzibą w Modlnicy koło Krakowa, ul. Częstochowska 24 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych / Dz. Ust. Z 2002 r, Nr.101, poz. 926 z późniejszymi zmianami /. Przyjmuję do wiadomości że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. "
Informujemy Państwa że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.