Wymagania:
Lindab Sp. z o.o. jest producentem systemów wentylacyjnych oraz blacho-dachówek, blach trapezowych, orynnowania, hal stalowych.
Siedziba firmy (biuro handlowe, hala produkcyjna, magazyny) znajduje się w Sadowej koło Warszawy.
Aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy w Dziale Wentylacji na stanowisku:
DISTRIBUTION SALES MANAGER
Zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa klientów w
zakresie sprzedaży
- Planowanie i prowadzenie spotkań sprzedażowych
- Realizacja przyjętego planu sprzedaży
- Bieżące raportowanie wyników przełożonym
- Sporządzanie ofert dla klientów
- Prowadzenie ustaleń oraz negocjacji cenowych
- Analiza rynku, aktywności konkurencji
- Bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie w
zakresie realizacji zleceń dla klientów
- Uczestniczenie w procesie windykacji
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży
wentylacyjnej/klimatyzacyjnej
- Znajomość i umiejętność wykorzystywania w pracy
oprogramowania MsOffice, a w szczególności Word, Excel,
Power Point i Microsoft Outlook
- Znajomość języka angielskiego
- Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
- Zdolności organizacyjne i komunikacyjne
- Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego
- Możliwość budowania struktur sprzedaży
- Samochód służbowy oraz inne niezbędne do wykonywania
pracy narzędzia
- Motywujące wynagrodzenie
- Możliwość szkoleń w kraju i zagranicą
- Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami w branży
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na e-mail:
agnieszka.bilska@lindab.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać imię, nazwisko oraz nazwę stanowiska.
Lindab Sp. z o.o., ul. Kolejowa 311, Sadowa
05-092 Łomianki, tel. 022/489 88 75 fax 022/751 69 65
W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr
133, poz. 883).