Opis stanowiska:
• Koordynacja realizacji zamówień dla odbiorców zagranicznych.
• Przygotowywanie ofert, raportowanie realizacji zamówień, planowanie zleceń.
• Współpraca z działami: zakupów/logistyki oraz planowania produkcji/wdrożeń.
• Zakładanie kart nowych produktów.

Wymagania:
Biegła znajomość programów z zakresu MS-Office.
Łatwość w przyswajaniu i przekazywaniu informacji.
Rzetelność, dokładność, systematyczność, komunikatywność.
Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu.
Wysoka kultura osobista, ukierunkowanie na klienta.

Firma oferuje:
• Zatrudnienie w ramach umowy na zastępstwo.
• Pełny etat, stałe wynagrodzenie.
• Szkolenia specjalistyczne i szkolenia językowe.
• Możliwość rozwoju dzięki produkcyjnemu profilowi firmy, dostępowi do najnowszych technologii oraz udział w targach branżowych w kraju i zagranicą.

Aplikacje, CV i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja.dt@venture.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"