Wymagania:
Opis stanowiska:
- koordynacja przepływu dokumentacji;
- zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura;
- wykonywanie bieżących prac administracyjno- biurowych;
- obsługa administracyjna pracowników;
- przygotowywanie sprawozdań z badań i pomiarów;
- wsparcie pracowników przy realizacji projektów;
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne bądź student;
- bardzo dobra znajomość programów MS Office, AutoCad;
- bardzo dobra organizacja pracy;
- umiejętność pracy zespołowej;
- sumienność i obowiązkowość;
- łatwość pracy pod presją czasu;
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem.
Oferujemy:
- pracę w rozwijającej się firmie;
- nabycie doświadczenia w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej;
- przyjazne i dynamiczne środowisko pracy;
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na podany niżej adres e-mail do dnia 15 lipca 2009r. W temacie wiadomości prosimy wpisać: Asystentka.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
clinikka@clinikka.pl