Opis stanowiska:
ETIF Polska Sp. z o.o. to Agencja Doradztwa Personalnego działająca od roku 2006 na polskim rynku szeroko rozumianego obszaru HR. Obecnie dla naszego Klienta, Firmy z kapitałem skandynawskim, która jest solidnym i wiarygodnym pracodawcą będącym jednym z głównych dostawców wentylatorów i wyposażenia na światowym rynku okrętowym i lądowym poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Projektanta urządzeń wentylacyjnych

wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowany Wydział Mechaniczny lub pokrewny) lub student powyższych Wydziałów,

- mile widziane praktyki związane z projektowaniem urządzeń wentylacyjnych,

- ogólna znajomość konstrukcji urządzeń wentylacyjnych, tj. wentylatory, głowice, tłumiki, żaluzje,

- znajomość instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,

- mile widziana ogólna znajomość przepisów koniecznych do projektowania wentylatorów przeciwwybuchowych,

- mile widziana umiejętność projektowania w Solid Edge lub pokrewnych programach,

- gotowość do ewentualnych wyjazdów krajowych i zagranicznych,

- znajomość j. angielskiego.
obowiązki:

- pomoc w projektowaniu urządzeń wentylacyjnych,

- prowadzenie konsultacji technicznych z Klientami firmy.

oferujemy:

- pracę w międzynarodowym środowisku,

- biuro w Trójmieście,

- pracę dla solidnej rozwijającej się firmy z kapitałem skandynawskim,

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

- stabilność finansową,

- podległość służbową bezpośrednio do Prezesa Spółki,

- możliwość uzupełnienia wiedzy i dalszy rozwój.
opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@etif.eu w tytule e-mail podając nr ref.APWU/05/11. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;