Opis stanowiska:
W związku z szybkim rozwojem, firma zatrudni doświadczonego asystenta projektanta instalacji sanitarnych.

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:
- Udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej instalacji sanitarnych
- Wykonywanie obliczeń technicznych i regulacji hydraulicznej
- Koordynacja międzybranżowa
- Weryfikacja dokumentacji

Wymagania:
- Umiejętność wykorzystania wiedzy technicznej do opracowywania projektów
- Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Bardzo dobra znajomość programów Autocad, Ventpack, Audytor OZC, CO, H2O, pakiet MsOffice
- Umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność rozwiązywania problemów, czasem pod presją czasu
- Kreatywność i zdolność analitycznego myślenia
- Odpowiedzialność

Oferujemy:
- Pracę w kreatywnym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie projektowej
- Możliwość zaliczenia praktyki projektowej i wykonawczej do książki uprawnień budowlanych
- Szkolenia branżowe i możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłąnie CV na adres:
biuro(at)studioklima.pl