Szukaj pracy

Dam pracę

Account Manager

Miejsce pracy: Wrocław, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: VTS Polska Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Euroheat Group
Adres: Al. Sikorskiego 11
Warszawa
Telefon: +48.22.4313700
Data publikacji: 2013-09-27
Oferta ważna do: 2013-10-27

Zakres obowiązków

Osoba na stanowisku Account Managera odpowiedzialna będzie za przejęcie opieki nad obecnymi, strategicznymi klientami oraz budowę i utrzymywanie nowych, długofalowych relacji handlowych
Zadania:
przygotowywanie ofert,
przeprowadzanie rozmów biznesowych oraz negocjacji handlowych,
doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów,
monitoring rynku inwestycji budowlanych,
nawiązywanie i utrzymywanie branżowych kontaktów z projektantami i wykonawcami.

Wykształcenie

wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: wentylacja, klimatyzacja, budowa maszyn, automatyka przemysłowa)

Umiejętności

dbałość o zapewnienie wysokiej jakości obsługi,
zorientowanie na cele,
komunikatywność, odpowiedzialność i wysoka samodyscyplina w pracy.

Doświadczenie

min 2 –letnie doświadczenie w obszarach sprzedaży oraz obsługi klientów
doświadczenie w obsłudze klientów w sektorze B2B (projektanci, wykonawcy, inwestorzy)

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju umiejętności handlowych poprzez samodzielne realizowanie projektów sprzedażowych w sektorze B2B,
pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym,
program wdrożeniowy oraz szkolenia rozwijające umiejętności niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Oferta kierowana jest do osób szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swoje kwalifikacje i kompetencje w renomowanej firmie o międzynarodowej kulturze organizacyjnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia na adres rekrutacja@vtsgroup.com

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych
(Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Liczba wyświetleń: 274