Opis stanowiska:
- Projektowanie układów automatyki wentylacji i klimatyzacji,
- Tworzenie dokumentacji rozdzielnic zasilająco sterujących,
- Tworzenie programów sterowników PLC,
- Praca uruchomieniowa,
- Realizacja bieżących zamówień

Wymagania:
- Doświadczenie w zakresie uruchamiania i serwisu central wentylacyjnych,
- Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne na wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki lub Elektrotechniki i Automatyki,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Komunikatywność,
- Znajomość języka angielskiego,
- Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
- premia uzależniona od efektów pracy,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- wyznaczanie nowych kierunków rozwoju zarządzanych produktów,
- zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy – komputer, telefon,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji (np. szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowania studiów podyplomowych).