Opis stanowiska:
W ramach zadań przewidujemy m.in.:

- wykonywanie projektów instalacji branży sanitarnej, głównie: wentylacja, ogrzewanie, wod-kan,
- doradzanie klientom w zakresie optymalizacji efektywności energetycznej,
- wykonywanie analiz ekonomiczno – ekologicznych zastosowania OZE,
- spotkania z klientami, prace wspierające działalność biurowa projektów

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

- biegłej znajomości obsługi programu AutoCAD,
- znajomości innych programów wspomagających projektowanie,
- umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
- umiejętności pracy w zespole, kreatywności, zaangażowania,
- komunikatywności, odpowiedzialności,
- umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę na pełny etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę przy realizacji ciekawych kontraktów,
- przyjazną atmosferę pracy,
- możliwości szkoleń i rozwoju

- dyspozycyjności,
- posiadania prawa jazdy,
- dobrej znajomości języka angielskiego