Agencja Pośrednictwa Pracy Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Dla naszego Klienta poszukujemy na stanowisko :

Serwisant urządzeń grzewczych

nr ref : SUG/POZ/2012

MIEJSCE PRACY : – Poznań i woj. wielkopolskie

Zadania i obowiązki :

Samodzielne serwisowanie, naprawy i montaże urządzeń grzewczych

Organizacja zaplecza technicznego na potrzeby prac serwisowych

Gotowość do wyjazdów w obrębie woj. wielkopolskiego

Wymagania stawiane kandydatowi :

min .3 letnie doświadczenie w pracy w zawodzie, wskazana praca na samodzielnych stanowiskach.

Wykształcenie średnie techniczne

Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Bardzo dobra znajomość układów grzewczych(kotłownie wodne i parowe zasilane medium gazowym i olejowym, palniki wentylatorowe, węzły cieplne, stacje uzdatniania wody)w zakresie samodzielnego serwisowania , napraw , montażu oraz uruchomień

doświadczenie w zakresie działania automatyki (naprawy, regulacje), sterowania w/w urządzeniami

wskazana znajomość techniki cieplnej w zakresie budowy i zasad działania instalacji grzewczych

Umiejętność kierowania niewielkim zespołem ludzi

Uprawnienia elektryczne do 1KV

prawo jazdy kat B- minimum 2 lata

Mile widziane :

Certyfikaty świadczące o odbytych szkoleniach w zakresie montaży, serwisowania urządzeń grzewczych

świadectwa kwalifikacji

Oferujemy :

umowa o prace bezpośrednio z pracodawcą

praca od poniedziałku do piątku

Bardzo dobre warunki finansowe plus premia uznaniowa
(warunki finansowe uzależnione od do doświadczenia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:
arletakolodziej.headhunters@wp.pl wpisując w treści : Serwisant Urządzeń Grzewczych

Kontakt ;

Agencja Pracy Headhunters

ul. Winogrady 66

61-659 Poznań

tel ; 61 824 61 11
Kategoria: Usługi Usługi - serwis
Wyświetleń: 615