Globetek Sp z o.o. dla międzynarodowej firmy, producenta i dystrybutora urządzeń klimatyzacji precyzyjnej, poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko handlowe:

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Sales Manager) – Klimatyzacja precyzyjna. – Północny zachód.

Nr Ref. RKSK/06/KB

Miejsce pracy: Trójmiasto / Poznań ( Polska północno-zachodnia woj. Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodnio-pomorskie, Kujawsko-Pomorskie )

Zakres obowiązków:

Rozpoznawanie potrzeb rynkowych i pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski północno zachodniej
Utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami,
Aktywna sprzedaż urządzeń klimatyzacji precyzyjnej,
Przygotowywanie ofert i zapytań handlowych,
Przygotowywanie prezentacji sprzedażowych,
Uczestnictwo w targach branżowych,
Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z klientami,
Systematyczne wizyty handlowe.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne,
Doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacji precyzyjnej,
Znajomość urządzeń klim. precyzyjnej / chillerów,
Znajomość branży klimatyzacji precyzyjnej
Obsługa pakietu MS Office,
Czynne prawo jazdy kategorii B,
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
Dyspozycyjność oraz gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski północno – zachodniej,
Preferowane cechy osobowości: dokładność, sumienność, determinacja w dążeniu do celu, komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowym koncernie, razem z osób aktywnych, profesjonalistów w swojej branży,
Pracę w przyjaznym zespole,
Atrakcyjne warunki finansowe, pensja zasadnicza + premia,
Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
Kursy i szkolenia produktowe, udział w targach i konferencjach branżowych.

Osoby zainteresowane projektem proszone są o przesyłanie aplikacji na adres emial: kamil.biernacki@globetek.pl prosimy o umieszczanie nr ref w tytule wiadomości.

Osoba prowadząca projekt: Kamil Biernacki
Kategoria: Klimatyzatory Szafy klimatyzacyjne
Wyświetleń: 375