Obecnie dla naszego Klienta, polskiego oddziału międzynarodowego koncernu dostarczającego innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych na całym świecie, poszukujemy
osoby na stanowisko:

Inżynier Rozwoju i Optymalizacji Produktu

Lokalizacja: Olewin (woj. małopolskie)

Główne zadania:

*optymalizacja i modyfikacja istniejących wyrobów w odniesieniu do kosztów i ich funkcjonalności
*analiza bieżącej oferty produktowej w odniesieniu do potencjalnej optymalizacji materiałów użytych do produkcji
*doskonalenie oferty produktowej wraz z dokumentacją techniczną
*analiza trendów w zakresie istniejących wyrobów z obszaru działalności przedsiębiorstwa

Wymagania:

*minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
*wykształcenie wyższe techniczne, preferowane automatyka, robotyka lub pokrewne
*wiedza z zakresu materiałów używanych do produkcji wyrobów z obszaru działalności przedsiębiorstwa
*znajomość programów CAD 3D (SolidWorks, Catia, ProEngineer)
*bardzo dobra znajomość języka angielskiego
*umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

*pracę w międzynarodowym, dynamicznym i rozwijającym się środowisku
*możliwość dalszego rozwoju- zarówno zawodowego, jak i osobistego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@edge.com.pl oraz podanie w temacie wiadomości nr ref.: IP/wentylacja.com/11/2011

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kategoria: Automatyka - urządzenia i maszyny Automatyka - wentylacja
Wyświetleń: 268