Gość: Opolek
2013-08-13 12:25
szukam producentów opału
Robie rozeznanie cenowe i firm-producentow roznego rodzaju opalu stalego. We wrześniu chce ruszyc z kotlownia, nowy domek 120 m w kwadracie. Wazne: koszty sezonowe – średnia polka, bliskość dostawcy, dobry produkt- nie jestsmy tropikolubni – zima wystarczy nam max. temperatura 20-21 stopni. Podpowiecie cos?
Gość: Marko
2013-08-19 15:47
Re: szukam producentów opału
Jeśli chodzi o twoje potrzeby to wypróbuj ekogroszek od tani opal. Pakuja go w worki po 25 kg, masz pewosci ze nie oszukają. Do tego cena jest ok. a sam wegiel umiarkowanie pozerany jest przez ogien. Pali się znośnie, popiołu jest tyle co zawsze. Nie jest to towar z najwyższej polki, bo za taki trzeba slono placic. Ja w każdym razie nie zamierzam szukac nowego dostawcy.
Gość: jakub.pp
2013-08-27 09:13
Re: szukam producentów opału
Dla mnie jest ok. A do wszystkich producentow i dostwcow podchodzę dość krytycznie. Zgadzam się. Sa calkiem nowoczesni – ten sklep internetowy. Latem znacząco obnizaja ceny. Do tego nie licza ekstra za transport. Ale te promocje maja czasowe, spradz – bo wydaje mi się ze wrócili już do zwykłych cen. Groszek w workach nie jest taki zly, jak czasem można o tym przeczytać. Polecam.
Gość: Maksymlian Deresz
2013-08-29 12:56
Re: szukam producentów opału
Bez przesady, ten wegiel to żaden super sort. Biore poprawke na stosunek ceny do jakości. Za taka cene nie oczekuje, ze kociol na jendym zypie będzie chodzil tydzien. Ten wegiel ma troche nizsza wartość oplawoa tzw. kaloryczność niż np. luz prosto z polskich kopalni. Ja nie ma wygorowanych oczekiwan, i w sumie taka moc mi wystarcza. Tez od nich kupuje.
Gość: Aleksander
2013-08-30 12:31
Re: szukam producentów opału
Sa spoko, ja ich polecam rodzinie i znajomym. Sprawny sklep i szybka dostawa. Grzebia sporo w marketingu. Coagle cos zmieniają. Ostatnio widziałem ich filmik na you tubie. Ciekawe dlaczego nie wpuścili go do tv. Sam groszek bez zarzutow.