Gość: a_ga_
2008-12-09 00:00
stacja gazowa do dystrybucji paliwa gazowego
Witam
Chciałabym się poradzić w sprawie stacji gazowej. Czy istnieją chociażby najmniejsze przesłanki aby uzyskiwać w jakiejkolwiek formie pozwolenie od mieszkańców/użytkowników przyległych działek pozwolenie na budowę w/w stacji. Czy brak zgody mieszkańców ma jakikolwiek wpływ na powstanie lub niepowstanie stacji. Chodzi mi o to, jak ta sprawa wygląda z punkty widzenia formalnego. Wiadomo, że brak zgody mieszkańców może znacznie utrudnić funkcjonowanie takiego obiektu, ale czy z punku widzenia prawa ma to jakiś wpływ na wydanie pozwolenia na budowę. W rozważaniu zakładam że inwestycja jest zgodna z przepisami o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym dla danego terenu
Gość: mieszkaniec
2008-12-10 00:00
Re:stacja gazowa do dystrybucji paliwa gazowego
to zależy czy będzie budowana koło mojej posesji czy nie.
Gość: a_ga_
2008-12-10 00:00
Re:stacja gazowa do dystrybucji paliwa gazowego
Czy możesz trochę rozwinąć ten temat? Na jakiej podstawie mieszkaniec posesji znajdującej się obok działki na której miałaby powstać stacja może nie zgodzić się na jej wybudowanie? Zakładam, że wszystkie pozwolenia, opinie i decyzje jednostek właściwych do zaopiniowania takiej stacji są pozytywne i że wybudowanie takiej stacji nie wyklucza miejscowy plan zagospodarowania terenu.
Gość: p
2008-12-16 00:00
Re:stacja gazowa do dystrybucji paliwa gazowego
Żle trafiłaś, na tym forum niczego sie ni dowiesz o innych instalacja niż wentylacja , pozatym o wentylacji też niewiele sie dowiesz.
Gość: tomek
2008-12-29 00:00
Re:stacja gazowa do dystrybucji paliwa gazowego
Witam! Proszę o kontakt pod e-mailem kosztorysykrk@interia.pl . Postaram się odpowiedzieć na to i inne pytania związane z budową stacji.Pozdrawiam, Tomasz.