Gość: Jakub
2008-01-02 00:00
pojęcie wentylaci
potrzebuje pojęcie wentylaci do pracy
Gość: student
2008-01-02 00:00
Re:pojęcie wentylaci
kup sobie słownik albo wpisz w wyszukiwarkę internetową
Gość: T. Brzęczkowski
2008-01-03 00:00
Re:pojęcie wentylaci
Zastanawiam się skoro to takie proste, to czemy nie wstukają sobie "pojęcia wentylacji" całe rzesze pojektantów...itd. Nawt na tym forum dla wielu wentylacja to kratka, czy nawiewnik!
A, tak z ciekawości, cojest wentylacja np. domowa w/g kolegi studenta?
Gość: student
2008-01-04 00:00
Re:pojęcie wentylaci
wentylacja jest to wymiana zużytego i zanieczyszczonego powietrza na świeże, niezbędne do oddychania oraz dla prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzeń zużywających powietrze.
Gość: Michał
2008-02-07 00:00
Re:pojęcie wentylaci
Chciałbym rozwinąć nieco ten wątek. Chodzi mi mianowicie o to , że można znaleźć na kilku niezłych stronach internetowych definicje pojęć związanych z wentylacją. Zastanawiam się jednak co sądzicie o możliwości cytowania tego rodzaju definicji w pracach dyplomowych?Irytujące jest to ,że nigdy nie podają autorów tych definicji,więc nie wiadomo do końca na kogo lub na co się powołać...Czy to na adres strony , czy tez w ogóle nie cytować...Jestem właśnie w trakcie pisania pracy na temat instalacji wentylacyjnych w pomieszczeniach biurowych i chciałbym nieco we wstępie przybliżyć różne pojęcia.Niestety w mojej bibliotece uczelnianej nie ma żadnej książki,która byłaby związana choć trochę z tym tematem...Czy np. w książce "Ogrzewnictwo Wentylacja Klimatyzacja" K. Krygier, T. Klinke, J. Sewerynik znajdę solidne podstawy teoretyczne?Byłbym wdzięczny za wskazówki w tym temacie!Pozdrawiam
Gość: -
2008-02-11 00:00
Re:pojęcie wentylaci
Polecam "Wentylacja i Klimatyzacja" Malickiego. Wszystko szczegółowo wyjaśnione i opisane...