Gość: qwert
2007-10-07 00:00
koza
Siedza dwie krowy na drzewie i jedna do drugiej mówi
Patrz koza leci, a druga krowa na to-Pewnie ma tu gdzies gniazdo niedaleko.
Gość: T. Brzęczkowski
2007-10-08 00:00
Re:koza
By to skomentować najlepiej zacytować autora z innych postów
-qwert (gość) Data: 2007-05-27
nastepny debil co sie lapie za cos na czym sie nie zna
=qwert (gość) Data: 2007-07-28
do gosc
wez mlotek i palnij sie w leb
=qwert (gość) Data: 2007-09-24
ja mam zajebisty garnek
troche przypalony po pomidorówie
-qwert (gość) Data: 2006-09-28
pedzi to cie sraczka do kibla
jak se wyskrobiesz bedzie git
Gość: qwert
2007-10-08 00:00
Re:koza
brzeczkowski ty wiesniaku fuck off
Gość: tomasz
2007-10-08 00:00
Re:koza
brzeczkowski ty wiesniaku fuck off
ooo.... poliglota !!! Gratuluję. Języki obce to dzisiaj podstawa. Jestem pod wrażeniem.
Gość: stalowy
2007-10-09 00:00
Re:koza
do qwerta ) znowu pomyliłeś formum to nie jest miejsce dla takich jak ty
Gość: qwert
2007-10-12 00:00
Re:koza
stalowy bujaj na krowy
Gość: Wally
2007-10-16 00:00
Re:koza
Ale kawał mu sie udał
Gość: Wally
2007-10-17 00:00
Re:koza
> >
> > W razie zatrzymania na podstawie pomiaru radarowego prędko?ci :
> >
> > Bardzo grzecznie zachowujemy się w stosunku do policjantów (zasada
> > główna).
> > - prosimy o legalizację radaru (udajemy, że dokładnie czytamy, bo
> > na 100% jest OK)
> > - zgłaszamy mał? uwagę - "Panie Poruczniku (grzecznie - niezależnie
> > od stopnia policjanci to lubi?) - ta legalizacja jest jak najbardziej
> > w porz?dku, dziękuje, ale prosiłbym jeszcze o pokazanie legalizacji
> > na zasilanie przyrz?du pomiarowego
> > - dostrzegamy wielkie oczy "Pana Porucznika"
> > - mówimy dalej - "Widzi Pan - zgodnie z Ustaw? o Miarach i Wagach
> > art. 63, legalizacji podlega cały przyrz?d pomiarowy, ł?cznie z
> > zasilaniem,
> > jeżeli nie pochodzi ono z sieci 230V. Proszę, więc o pokazanie
legalizacji
> > na akumulator i instalację elektryczn? pojazdu Panów Policjantów.
> > - oczywi?cie taki dokument nie istnieje. - Sprawia trafia więc do
> > S?du Grodzkiego
> > - w międzyczasie piszemy do Głównego Urzędu Miar i Wag -pismo
> > "zapytanie", w którym prosimy o opinię czy zasilanie przyrz?du
pomiarowego
> > (np.
> > wagi)ma wpływ na wynik pomiaru. Dostajemy odpowied?- "oczywi?cie, że
tak"
> > oraz pouczenie, że: "jeżeli będziemy używali wagi elektronicznej "a wiec
> > urz?dzenia pomiarowego", które ma legalizacje, natomiast bateria
> > lub akumulator "legalizacji nie posiada" to nie tylko wynik pomiaru jest
> > dotknięty wadliwo?ci? a więc niezgodny z prawem, ale i użytkownik
> > posługuj?cy się nie legalizowanym urz?dzeniem pomiarowym popełnia
> > wykroczenie i podlega karze,
> > - na naszej sprawie pokazujemy odpowiedz z GUMiW i prosimy Wysoki
> > S?d by nie wymierzał kary grzywny "Panu Porucznikowi" za posługiwanie
się
> > urz?dzeniem pomiarowym, które nie posiada legalizacji.
> >
> > Polak potrafi