Gość: krzysiek
2004-03-16 00:00
dla kogo to FORUM ?
jak to już niejednokrotnie się przekonałem jest to forum na którym można dowiedzieć się, które firmy i osoby nie darzą się sympatią. Nie jest to forum dla osób związanych z branżą, które chciałyby wymienić swoje poglądy na interesujące tematy. Pozdrawiam wszystkich czytających posty, z nudów.
Gość: lekkel
2004-03-16 00:00
Re: dla kogo to FORUM ?
No to wal z serca co ci leży nan żołądku. Ty pisz my odpowiemy. Masz racje ostatnio jest tutaj nudno
Gość: Fx4
2004-03-16 00:00
dla kogo to FORUM ? - powinno byc dla nas ale chyba nie jest
ja myśle ,że to Forum to raczej jest dla pucu - bo Admin i tak wycina co chce. albo mamy publiczną dyspute albo kontrolowane rozmowy. Co chcemy? Jesteśmy gzreczni chłopcy i dziewczynki w tym małym brutalnym swiecie?, gdzie każdy każdego by w łyżce wody...A co? mamy kulture na codzień? Ile firm ładuje Klientów na surowo i obmawia konkurencję?. Prym tutaj wodzą w szczególności firmy duże dystrybucyjne naszego spzrętu klimatyzacyjnego- dla nich etyka kupiecka to nieznane słowo. Zmiany reguł dla każdego coś innego - lubią cie -daja kredyt, lekceważą cię - masz przesrane...Zanam taka dużą firme instalacyjna (bardzo dobrą i profesjonalną) , której jedna duża firma nie dała kredytu nawet za 800żł, a ich podwykonawca facet z teczką w starym busie miał kredytu na 25 tys zł. Duża firma instalacyjna (poprzez firmę krzak kupowąła u nich materiał - bo tak było po prostu łatwiej i taniej), ale sami nie mogli chociaż milionami obracali w roku. A wszystko się to dzieje pzrez dyrektorów tych firm , kórzy już sie pzrez te 10 lat tak wymieszali ,że nie wiesz na prawde gdzie i dla kogo pracują. To te zakały uprawiają swoją własną politykę personalną , kóra nic z biznesem nie ma wspólnego. Poniewaz juz to obserwuje od ponad 10-ciu lat moge powiedzieć ,że sa to wszystkie prawie osoby na stołkach dyrektorskich z naszych liderów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych (pisze o urządzeniach).
Gość: yllaW
2004-03-17 00:00
Re: co myślisz o...np Splicie jakimś tam?
Mamy tutaj na Forum gromadkę raczkujących instalatorków bawiących sie w różne zabaweczki. Tymi zabaweczkami są np; Spliciki. Pytania typu co myslisz o Galacie czy Palancie już nie pamietam o jakiej branzy piszą ale każdego dnia jakiś nowy ufoludek pyta sie o nowy typ (tak na prawdę to Dystrybutorzy tych urządzeń piszą te pytania aby zareklamować swój produkt)Odpowiadamy tym UFOludkom- ten szajs jest wszędzie taki sam!! Kompresory te same, silniki także, to co może być innego? farba na obudowie i inna nazwa!! UFOludki !! nie widzicie tego!!.Tutaj zmienia sie tylko pilot, kraj importu i nazwa. UFOludki - idźcie do budki i napijcie sie piwa (albo wódki)
Gość: czytelnik
2004-03-17 00:00
Re: Re: dla kogo to FORUM ?
tak bardzo chcecie moderowanego forum? wtedy dopiero będzie nudno...
Gość: spostrzegawczy
2004-03-17 00:00
Jak wally ukraść krowę to dobrze jak Wallemu to bardzo bardzo bardzo źle.
Walli sam reklamujesz w ten sposób swoje rekuperatory i stronę.......Bądź raz sprawiedliwy a nie tylko dowcipas...
a niech sobię ludzie piszą-starzy forumowicze przestali na takie posty odpowiadać bo to nie ma sensu...
Gość: thingrim
2004-03-17 00:00
moze i nie chcemu ale juz je mamy :)
tak bardzo chcecie moderowanego forum? wtedy dopiero będzie nudno...
moze i nie chcemu ale juz je mamy :)
Gość: yllaW
2004-03-17 00:00
wally chce pić...
Masz racje ..., nie ma o co kopii kruszyć niech piszą ..., bo ja nie będe na to odpowiadał. Idę sie napić..., już środa można golnąć..szklanke zielonej herbaty.
Gość: spostrzegawczy
2004-03-18 00:00
jesteś lekiem na całe zło
to o zielonej herbacie.....;-) zawsze zostają takie tematy żeby się posmiać i nuda znika...choć zaraz będą chcieli nas wyrzucić na onet-brak merytorycznych treści.Podrowienia dla Gnoma
Gość: yllaW
2004-03-18 00:00
Re: jesteś lekiem na całe zło
Nie ma teraz tematu takiego jak z tą lodówką...to bym coś fajnego napisał. Muszę się ze skruchą przyznać ,że to był mój tekst. Poniosło mnie...
Gość: yllaW
2004-03-18 00:00
Nie jestem lekiem ale zabawic mogę..
Admin konsekwentnie odmawia mi prawa to paru juz ników jakie mnie wykasował..Ciekawym jest ile czasu spędza aby mnie dopadać?..(musi to całe g..o czytać) Założyłem parę postów ok 1-ej w nocy i były ale rano już je skasował...Zawzięta sztuka..Nie lubi drażliwych tematów jakie zakładam.
Gość: krzysztof k
2004-03-19 00:00
Re: Nie jestem lekiem ale zabawic mogę..
myślę że może uważają iż reklamujesz się na forum darmowo a jak by dostali cynk ze wzrosła Ci sprzedarz to by im chyba żyły popękały ,ale pozatym to nuda na forum ,trzeba coś wymyślić wesołego wiosna idzie pozdrowienia
Gość: spostrzegawczy
2004-03-19 00:00
to moze wierszyk( nie kasujcie)
Ach ten Walli co go boli.........
to wypatrzy Spostrzegawczy,
lecz gdy już przeczyta Gnoma
to odpowie, niech On skona....
;=)Zamkną wtedy całe forum...
tbo nie będzie więcej qworum.....
ha ha ha