Gość: szoł-men
2004-01-21 00:00
ZMIANY (o www.wentylacja.com.pl)
widzę że wprowadzono zmiany ... nowa giełda ogłoszeń ... mam pytanie w związku z tym:
1). na innych tego typu forum dyskusyjnych istnieje możliwość powiadamiania emailem jeśli ktoś odpowiedział na moje pytanie albo zabrał głos w dyskusji nt mnie interesujący, wiecie o co chodzi - czy nie można by i tu tego zastosować ?
2). czy to prawda, że Wally dostał bana ?? hmm ... może i się o to prosił swoim językiem rodem z budowy, ale od kiedy to mamy cenzurę ?? Zgodzę się, że nie należy obrażać ludzi - zgodzę sie na cenzurę wypowiedzi (np. jeżeli w okienku "treść" w którym teraz piszę znajdą się słowa powszechnie przyjęte za niecenzuralne lub obrażające czyjeś uczucia jak np. "ty baranie" - to ów post zostanie usunięty z forum) -> ALE bądźmy uczciwi !!! = najpierw trzeba powiedzieć głośno że forum ma swój regulamin (a nie na samym dole małą czcionką), a o każdym usunięciu (postu czy użytkownika) należy POINFORMOWAĆ (rozumiem, że nie będzie to moderator w sensie człowieka tylko automat = "post został usunięty zgodnie z regulaminem pkt 4"). A co do Wallego i bana - dużo tracicie :) bo dzięki rozpętanej burzy więcej osób przychodziło na Wasze strony (i wiecej musiało się gapić na te paskudne flash'e za które macie pieniążki) - było gorąco, ale wreszcie coś się tu działo ..
PROPONUJĘ zamienić bana na kik. Mam nadzieję, że forumowicze mnie poprą.
A może stworzyć możliwość zastrzeżenia nicku ?
Rozważcie to.
Gość: yllaW
2004-01-21 00:00
Re: ZMIANY (o www.wentylacja.com.pl)
Propozycje szoł-menie popieram w calości. Nick "Wally" i "KOSS" zostały zablokowane. Jak widzisz wchodzę na zwierciadełko i TAK moge pisać co chce, ale uważam że ADMIN postąpił nie uczciwie. Były teksty o mnie czasami bardzo obraźliwe i nawet pytano mnie czy chce aby to usunąć , ale powiedziałem NIE ,że po to jest Forum aby pisali co chcą... :=). Wally
Gość: Gnom
2004-01-22 00:00
Nowa filozofia !!!
Czy naprawdę uważasz, że jeżeli zgodzisz się żeby cię inni obrażali to masz prawo obrażać innych ???. Jeżli zgodziłbym się na to, że możesz mnie okraść to znaczy że mógłbym okradać cię bezkarnie ?
Gość: Gnom
2004-01-22 00:00
Re: ZMIANY (o www.wentylacja.com.pl)
Tak Ci się podobało jak Wally obrażał innych ? no to masz: " Ty wypierdku, głąbie, głupolu, kretynie, matole, ograniczony umysłowo , niezdolny do myślenia, leniwy szoł-dupenie. Czy to jest to co tak lubisz a może za delikatnie? Jeśli tak to pomyliłeś adres internetowy , to nie jest klub dla sado-maso.
Gość: yllaW
2004-01-22 00:00
ZMIANY ale w mózgu Gnoma
Gnomie, dostawałeś zawsze kopa o tyle - o ile sie prosiłeś w tych swoich nadmuchanych wypowiedziach. Natomiast teraz to z Ciebie wyszedł BURAK jakich mało...Szoł-men dokładanie wyczuł o co tutaj chodzi..nie chodzi o porady , czy głąbiaste pytania - chodzi aby spędzić czas i troche sie pośmiać , a przy okazji coś tam sie dowiedzieć co sie dzieje w okół i jaka jest temperaturka na czacie..Gnomie , nadmuchańcu jeden , wyluzuj sie i przestań być taki ważny...i tak wyżej nie podskoczysz...
Gość: Grzegorz
2004-01-22 00:00
Dzieci
Byłem pewny że wy jesteście już po studiach. Dla was jest miejsce na czacie na onecie
Gość: onet
2004-01-22 00:00
Re: Dzieci
My ich chcemy...
Gość: Marcin
2004-01-22 00:00
Re: Nowa filozofia !!!
Wally spuść z tonu, obrażaniem kogoś nic nie wskórasz. ALbo BAN nauczy Cie kultury albo dziękujemy tutaj.
Gość: Marcin
2004-01-22 00:00
Re: Dzieci
WALLY Yllaw czy jak tam sie nazywasz --------------------------------------------------------------------------------------------------- bye bye
Gość: Flex
2004-01-22 00:00
Re: Nie jesteś mnie w stanie obrazić, nie ten poziom.
Muszę przyznać rację Gnomowi nikt nie jest wstanie Go obrazić. Gnomie jak można pisać, że rekuperatory się nie zamortyzują jak to nie oto chodzi. Wetylacja musi być ciągła i wkażdym pomieszczeniu [20 m3 /h/osobę] i tego się nie da zrobić inaczej w domach perterowych nawet z użytkowym poddaszem, bo są za niskie a okna za szczelne.
Ps. Znam wielu, których obrazić się nie da np. A. Lepper
Gość: szoł-men
2004-01-22 00:00
do flexa
dla ścisłości - wg obowiązującego prawa: powietrza higienicznego min 30 m3/h os - dla pomieszczeń przeznaczonych na przebywanie ludzi (stałe lub czasowe) -> suszarnia do takich pomieszczeń sie nie zalicza !!!
jest też pewna ISTOTNA róznica między powietrzem higienicznym a powietrzem wentylacyjnym - więc jak chcesz kogoś OBRAZIĆ to przynajmniej wypadałoby wykazać się odrobiną wiedzy (żeby wiedzieć o czym jest mowa)
Gość: yllaW
2004-01-22 00:00
Dzieci x@2
Drugi Gnom nam rośnie, Uwaga!!
Gość: Fx4
2004-01-26 00:00
suszarnia czy palarnia?
no jakoś trzeba facetowi pomóc
Wentylatorkiem sobie nie pomoże, centrala to za dużo, więc co? myślę ,że sznurek na płocie i niech suszy na zewnatrz...