Gość: Robert W.
2010-03-07 22:42
Ulrich KO21 kondensacyjny - blad 09
Troche dziwne jak dla mnie - czytajac watki o Wandichu doszedlem ze to problem wentylatora.
Na wyswietlaczu pojawia mi sie blad 09 ale tylko w sytuacji kiedy odkrecam ciepla wode na krotko i zakrecam.
Wtedy piec sie wiesza i wyswietla kod 09.
Przy normalnym grzaniu CO dziala bez problemowo (choc ostatnio sam mi sie wylaczal i wlaczal pare razy - po pelnym wylaczeniu i odczekaniu przestal sie wylaczac).
Zastanawiam sie co moze byc z tym wentylatorem.
Gość: Serwi_ul Ulrich
2010-03-09 15:40
Re: Ulrich KO21 kondensacyjny - blad 09
Do "Robert W."

Firma Ulrich dziękuje za podzielenie się opinią na temat naszego produktu, co wydatnie wpłynie na poprawę jakości obsługi naszych klientów. Naszym nadrzędnym celem jest bezawaryjna i długotrwała praca urządzeń ULRICH® a co za tym idzie satysfakcja naszych klientów z posiadanych produktów. Prosimy o przekazanie nam na adres mailowy swoich danych kontaktowych. Po ich otrzymaniu specjaliści firmowego serwisu ULRICH® z chęcią udzielą wszelkiej pomocy i odpowiedzą na Państwa uwagi.
Aby sprostać naszemu zobowiązaniu bardzo prosimy o kontakt z nami poprzez adres mailowy serwis@ulrich.com.pl załączając w poczcie swój numer telefonu , e-mail kontaktowy oraz adres instalacji urządzenia. Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie i ustalimy szczegóły naszej pomocy.
Kod E09 jest informacją o nieprawidłowym działaniu wentylatora, jego obrotach, więc informacje, które Pan zebrał i ustalił są trafne.


Z poważaniem,

Tomasz Kołodziejczyk
DST Ulrich
serwis@ulrich.com.pl

Gość: Tomasz
2012-05-08 16:15
Re: Ulrich KO21 kondensacyjny - blad 09
Witam ,mam podobny problem z piecem ,blad EO 9 ostatnio pojawia sie coraz czesciej ,duzo czytalem na forum o ty bledzie ,byl nawet pan ,ktory za dużo nie zrobil ,a napewno nie tknąl wentylatora ,bardzo prosze o pomoc brak cieplej wody naprawde jest uciązliwy . nr tel 515579225