Gość: Gnom
2005-01-06 00:00
Po co jest logowanie do strony wentylacja jeśli ...
Pisząc na forum ciągle występuję jako gość. Faktem jest, że czuję się gościem i jestem "gościem" ale wolałbym być gościem rozpoznawalnym. Nie czuję potrzeby podszywania się pod kogoś co ciągle pisze jako gość. Zwłaszcza, że ten facet ciągle polemizuje sam ze sobą.
Gość: Administrator
2005-01-07 00:00
Re:Po co jest logowanie do strony wentylacja jeśli ...
Witam serdecznie.
Proszę o zalogowanie się na forum. Osoby zalogowane nie posiadają przy swoim imieniu słowa gość. Jeśli nie pamięta Pan loginu lub hasła proszę wejść na stronę zapomniałem hasła. Na podany adres email przesłane zostaną odpowiednie dane. Jeśli występują jakieś problemy przy logowaniu prosimy o zgłoszenie tego.
Pozdrawiam.
Gość: jaca
2005-01-07 00:00
Re:Po co jest logowanie do strony wentylacja jeśli ...
Miałem ten sam problem, ale się udało. Link który dostałem na skrzynkę, aby dokończyć proces rejestracji Outlook podzielił na dwie części (tylko jedna była hyperlinkiem) i jak klikałem na niego to nic się nie działo. Problem rozwiązało skopiowanie całego linka (dwa wiersze), wklejenie go w polu "adres" IntwrnetExplorera, a następnie kliknięcie "przejdź". Sprawdź, może się uda. Pozdrowienia
Gość: Wally
2005-01-08 00:00
Re:Po co jest logowanie do strony wentylacja jeśli ...
problem logowania także jest jak logujemy się na Forum z innego komputera np z domu, wtedy także występuję sie jako gość
Gość: Gnom
2005-01-09 00:00
Szanowny Administratorze
Przeglądając forum chciałem dopisać swoją uwagę, więc ze strony forum zalogowałem się i więcej już nie spoglądałem na prawy górny róg a po wpisaniu światłych myśli okazało się że jestem gość nie Gnom. Nie za bardzo rozumiem co do tego ma outlook. Myślę że mechanizm logowania wymaga ponownej rekonfguracji. Życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku i obiecuję że w miarę możliwości czasowych posteram się wnieść maksimum merytoryczne dyskusji i Gnomowego podejścia do zagadnień technicznych.
Gość: Administrator
2005-01-12 00:00
Re:Po co jest logowanie do strony wentylacja jeśli ...
Witam serdecznie.
Problem z logowaniem może wynikać z ustawień przeglądarki internetowej. Proszę sprawdzić (jeśli użytwa Pan Internet Explorera) w menu Narzędzia->Opcje Internetowe->Prywatność. Jeśli ustawiono opcję "Blokowanie wszystkich plików", to może to uniemożliwić logowanie. Efekt wtedy jest taki, że po zalogowaniu wszystko wygląda Ok (w prawym górnym rogu widać login) ale tak naprawdę nie jest Pan zalogowany i po przejściu na inną podstronę widać zamiast loginu pole do wpisania danych logowania.
Można temu zaradzić zmniejszając poziom prywatności na nieco niższy (nawet na wysoki).Jeśli to nie pomoże - proszę kontakt i o więcej informacji (np. rodzaj przeglądarki).
Pozdrawiam.